Przekaż 1 % Twojego Podatku na Świetlicę parafialną w Nowym Wiśniczu

 

 

 

1 % Twojego podatku

to 100 % serca

 

 


Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby dokonując rozliczenia podatkowego za 2018 rok, przekazać także w tym roku 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej - z przeznaczeniem na działalność Akcji Katolickiej i zajęć w ramach świetlicy parafialnej /kawiarenki/ w Nowym Wiśniczu (m.in. organizowanie zimowiska podczas ferii, wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży - oazy parafialnej, Dzień Dziecka, turnieje sportowe,festyn parafialny, grupy duszpasterskie,  itp.).

W zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS Caritas Diecezji Tarnowskiej (0000211791) a w rubryce: cel szczegółowy: wpisać: "Świetlica parafialna w Nowym Wiśniczu" oraz kwotę przekazywanego 1% podatku.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w ubiegłym roku i poprzednich latach przekazali 1 % podatku na działalność naszej świetlicy parafialnej.

Łączna kwota przekazanych środków z 1% podatku za rok 2017 to: 8963,44 zł.

Bóg zapłać :-)

 

 

 

 

Dodatkowe informacje