Schola

Informacje Scholi Parafialnej!

11 listopada - nie będzie próby scholi :(

12 listopada - jak co tydzień, schola włącza się w muzyczną oprawę Liturgii Mszy Świętej dla rodzin o 11.00

7.10.2017 Zmiana godziny

W przyszłą sobotę - 7 października  schola będzie miała próbę o godz. 16.00, a następnie weźmie aktywny  udział w nabożeństwie różańcowym prowadząc tę modlitwę. Serdecznie zapraszamy.

10.06.2017 Nie będzie spotkania scholi!

W sobotę 10 czerwca 2017 nie odbędzie się próba scholi, ze względu na Bieg Kmitów. Schola śpiewa jak zwykle w niedzielę.

NA SPOTKANIE Z MATKĄ JEZUSA I NASZĄ

W dniu 22 maja 2017 r. chętne dzieci i młodzież z Ogniska Misyjnego oraz z Dziewczęcej Służby Maryjnej pielgrzymowali na wyjątkowe spotkanie - spotkanie z Matką Bożą królującą na Jasnej Górze .Tam wzięłli  udział we Mszy Św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej i osobiście zawierzyli Maryi siebie i swoich bliskich. Z okazji 300-lecia Koronacji Matki Bożej złożyli  swoje zdjęcia wraz z darem duchowym,który jako "diament" zostanie włączony do „Żywej Korony Maryi” .  Po sytym i smacznym obiedzie w "Domu pielgrzyma"  wraz z Przewodnikiem  poznawali historię i zabytki Jasnej Góry. Zakupy pamiątek także się udały, a lody  - przy tak pięknej, słonecznej pogodzie - wyjątkowo smakowały. Na koniec wstąpiliśmy po wodę do cudownego źródełka, przy kościele św. Barbary.
Pielgrzymka ta, oprócz tego, że miała na celu pogłębienie więzi duchowej z Matką Bożą była także formą nagrody za  całoroczne zaangażowanie dzieci i młodzieży  w dzieło misyjne Kościoła.

Sabota 28 stycznia 2017 i Ferie Zimowe

W najbliższą sobotę, tj 28 stycznia 2017 r. - jak zwykle - próba scholi o godz. 10. 00. W niedziele spotykamy się o godz. 10.30 w kościele.

Natomiast w kolejne dwie soboty, wypadające podczas ferii zimowych, próby scholi zostają odwołane.

Życzymy miłego i dobrego odpoczynku z Rodziną i z Panem Bogiem!

Sobota 14 stycznia 2017

W sobotę 14 stycznia 2017 r. nie ma próby scholi o godz. 10.00. Próba w tym dniu odbędzie się o godz. 17.00 w domu parafialnym, a następnie o godz. 18.00 schola wraz z zespołem "Oremus" oraz chórem "Canon" weźmie udział w koncercie kolęd w kościele parafialnym.